Лист «Freedom House» не потребує відповіді, – Герман

  Лист «Freedom House» та Атлантичної ради у якому йдеться про те, що кримінальне переслідування лідерів опозиції є свідченням погіршення ситуації в Україні, не потребує відповіді, адже в Україні не існує політичних переслідувань, а йде боротьба з корупцією. Про таке в ефірі «5 каналу» заявила радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганна Герман.

  «Питання, яке поставлено «Freedom House» – воно риторичне і не потребує відповіді, оскільки ми вже не раз говорили, що в Україні немає політичних переслідувань. І занадто політизувати цей процес, який відбувається сьогодні, ці два процеси, я думаю не варто. Цими днями арештували ще одного представника опозиції Василя Волгу через підозру у хабарництві. Арештовують, закривають щодня, майже, багато високопоставлених чиновників діючих. Президент взяв курс на боротьбу з корупцією і не треба робити з цього політику, треба спокійно дочекатися завершення процесів, вироки суду, і розглядати ці питання лише у правовому полі», – заявила Герман.
   
  Також Герман назвала «тенденційною» статтю «The Financial Times» про те, що Президент Янукович будує м’який путінський режим в Україні, а справа Тимошенко нагадує справу ЮКОСа.
   
  «Це чудово, що увага західної прес підвищена щодо України. Було би дуже погано, якби Захід, західна преса не звертали жодної уваги на те, що тут діється», – зазначила радник Президента.
   
  «Увага Європи прикута до України. Те, що з’являються і тенденційні статті – це свідчить про те, що опозиція дуже добре працює з західною пресою, наймають багатьох іміджмейкерів» – зауважила Герман.

  Попередній матеріал
  Герман: Це моя ідея була відмовитись від військового параду
  Наступний матеріал
  До узбережжя Мексики наближається ураган
  Теги: