Герман: Три дні будь-де в світі можу собі позволити відпочити

  Коментуючи серію фотографій, що з’явились в українських ЗМІ, Ганна Герман зазначила, що була на Лазуровому березі Франції усього три дні та може дозволити собі відпочити 3 дні у будь-якому куточку земної кулі. Про таке радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента заявила в ефірі «5 каналу».

  «Я щороку на 3 дні їжджу у гарні місця. Я можу собі три дні дозволити це – не більше. Цього року я теж десятого виїхала і через кілька днів я повернулася. Кілька днів я справді була на Лазуровому березі, я два дні була на одній міжнародній конференції в Парижі і три дні я була на Лазуровому березі, де я зустріла Віталія Портнікова – свого колегу журналіста, ще з часів роботи на Радіо «Свобода». Я не бачу тут нічого страшного для людини, кожна людина, яка працюю цілий рік, зокрема я маю непогані гонорари від моєї книжки, які я заробила. Я три дні будь-де в світі можу собі позволити, і я собі їх дозволяю вже 20 років відколи я працюю. Тому я не бачу тут якихось сенсацій»,заявила Герман.
   
  «Навіть якщо мій колега Протніков заробив на тому, що подав інформацію до «Української правди», бо не встигла я прилетіти, як «Українська правда» мені вже дзвонила, то я дума, що це теж спосіб заробітку»,додала радник Президента.

  Попередній матеріал
  У Данії розпочався щорічний літній конгрес Санта Клаусів
  Наступний матеріал
  Герман: Це моя ідея була відмовитись від військового параду
  Теги: