Герман переконана, що Тимошенко таки відпустять до Європи

  Ганна Герман переконує, що після завершення слідства Генеральна прокуратура дозволять екс-прем’єру Юлії Тимошенко вільне пересування країною та за її межами Про таке заступник голови Адміністрації Президента заявила в ефірі «5 каналу».
  «Я не думаю, що Генпрокуратура, зрештою це вони будуть вирішувати, але мені здається, що не буде якихось проблем щодо с тим, щоб Юлію Тимошенко після , вона ж не засуджена, могла десь собі там їхати де їй треба їхати. Я не думаю, що в тому мали б бути якісь проблеми, і що с приводу цього мали би говорити, чомусь аж західні  політики», - переконана Герман.
   
  «Я знаю, навіть деякі заяви представників прокуратури, які кажуть, що було б дуже добре, якби Юлія Володимирівна погодилася знайомитись з матеріалами своєї справи вдома, маючи нотаріально завірені копії, щоб вона не мусила ходити так часто до прокуратури. Я думаю, що багато наголошено на цій справі – все йде нормально, все йде законно» , - підкреслила   заступник голови АП.
   
  Нагадаємо, що напередодні європейські та американські  політики  звернулися до української влади відпустити Юлю Тимошенко до Брюсселю на самміт Європейської Народної Партії.
  Попередній матеріал
  Герман: І опозиція, і влада – погані учні Шевченка
  Наступний матеріал
  Росія запровадила санкції проти режиму Каддафі
  Теги:
  Loading...