Протести на майдані
Протести на майдані Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

Гайдукевич: Сьогоднішній Майдан – це меседж владі зупинитися

  Читайте по-русски
  Варто розуміти, що будь-яка імплементація будь-якої формули має проходити через парламент, – наголосив член президії Центральної ради партії "ЄС"

  Тисячі людей на майдані в Києві і на майданах в багатьох містах України – це звернення до президента їх почути. Почути і зробити висновки з почутого, і відреагувати на почуту думку і позицію громадян, – на цьому наголосив член президії Центральної ради партії "Європейська Солідарність" Віталій Гайдукевич під час Всеукраїнського віче на Майдані "Зупинимо капітуляцію", яка триває в Києві.

  "Влада не готова чути людей, і те відеозвернення з поясненнями, яке кілька днів тому було оприлюднено президентом, було ні про що. Там не було видно людини, яка хоче чути і за наслідками почутого щось робити для країни. Тому важко прогнозувати чи з'явиться це "чути" після сьогоднішньої акції, яка відбувається як в столиці, так і у всіх великих містах України", – зауважив він.

  Віталій Гайдукевич зазначив, що люди, які прийшли на Майдан в Києві, і на майдани по України, вони прийшли не протистояти, вони прийшли заявити, що вони громадяни цієї країни, яких не влаштовує, що влада відмовляється від державності України. Адже відводити українські війська зі своєї території під час війни – це зрада державних інтересів.

  Член президії акцентував: "Перше, що хочуть люди, які стоять на Майдані – вони хочуть, аби їх почали чути і дослухалися. Їхнє основне прагнення сьогодні – це вступити в прямий діалог з людьми, які станом на тепер знаходяться на Банковій в ролі керівництва держави".

  Також Гайдукевич наголосив, що не варто говорити про якусь радикалізацію ситуації, варто лише розуміти, що будь-яка імплементація будь-якої формули має проходити через парламент.

  "Є ще попереду кілька кроків, які має зробити влада, і ці кілька кроків є кількома шансами для Зеленського зупинитися. Сьогоднішній Майдан – це меседж владі: зупинитися", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міністерства оборони
  Наступний матеріал
  Віче у центрі Києві зібрало понад 10 тис. людей – поліція