Володимир Огризко
Володимир Огризко Наш вибір

Форма самозбереження: Огризко заявив, що демократична Україна – це виклик для Путіна

Читайте російською
Саме тому за командою російського президента по російському телебаченню йде найбільше очорнення України, яке тільки можна собі уявити

Керівник Центру дослідження Росії, міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко в ефірі "5 каналу" заявив, що демократична Україна – це виклик для Путіна.

"Звичайно, ми для Росії, я не кажу про Білорусь, – це виклик. Тому що коли росіяни дивляться на наш спосіб життя, на нашу демократію, то очевидним для них є питання "чекайте, а чому в нас не так, чому нам призначають царя, за якого ми повинні постійно голосувати?". І для Путіна це, звичайно, дуже серйозна загроза", – заявив Огризко.

І саме тому, як стверджує дипломат, за командою російського президента по російському телебаченню йде найбільше очорнення України, яке тільки можна собі уявити. "Фашистська хунта, бандити, бандерівці і пішло-поїхало по лекалам, які там вже давно написані. Для чого? Для того, щоб створити у пересічного громадянина Росії образ країни жахливої, країни-невдахи, країни, яка йде явно не тим шляхом. Через що? Через демократію... Це певна форма самозбереження", – пояснив політик.

Детальніше про оцінку першого туру голосування європейськими інституціями та про те, що нас очікує у разі перемоги кожного з кандидатів, дивіться у повному відеоінтерв'ю:

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині підліток упав до покинутого кар'єру – фото, відео
Наступний матеріал
Розстріл патрульних у Дніпрі: стало відомо, коли оголосять вирок екс-торнадівцю Пугачову

Огризко пояснив, чому не бачить сенсу у зміні Мінського майданчика переговорів

"Інформаційний вечір" з Володимиром Огризком на "5 каналі" – відео

Огризко розповів, як Росія вичавила в України "спільне Азовське море"

"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція

Хоче вийти з Донбасу, але стягує дедалі більше техніки – Огризко пояснив, нащо це Путіну

Огризко розповів про неспроможність "руського бунту, бєсполєзного і бєспощадного"