Борис Філатов
Борис Філатов epn.ge

Філатов прокоментував своє парі із Зеленським

Читайте по-русски
Філатов пообіцяв звільнитися, якщо вчасно не завершить ремонт мосту у Дніпрі

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" дніпровський міський голова Борис Філатов розповів, чому все ж таки побився об заклад із Зеленським. 

"Міст на завершальній стадії ремонту. Я радий, що це міст, який повністю реконструйований за рахунок місцевого бюджету і територіальної громади. Взагалі, мосту 51 рік і там ніхто нічого не робив, і у мене була така ситуація, коли я мав або зробити і пожаліти, або зробити і теж пожаліти. І я вирішив піти на цей проект, бо ми знаємо, що навіть у таких благополучних країнах як Італія, міст у Геную просто "склався". Тому ми прийняли це складне рішення. Там були складнощі в процесі реалізації, але нам лишилося десь два місяці для фіналізації цього процесу. І сьогодні Зеленський вирішив побитися зі мною об заклад, що якщо ми не завершимо міст, то я напишу заяву про відставку", – сказав чиновник.

На запитання ведучої Філатову, чи є це парі такою собі його піар-компанією перед місцевими виборами, міський голова Дніпра сказав: "Якщо говорити про дочасні місцеві вибори, то я вважаю, що з міських голів ніхто цих виборів не боїться, бо завдяки політиці децентралізації, що була проведена при Порошенку, дуже багато міських голів та лідерів територіальних громад отримали можливість перед своїми територіальними громадами показати, що вони спроможні робити для людей хороші справи. Тому я не боюсь дочасних виборів".

Філатов також сказав, що "підтримував політику Петра Порошенка щодо децентралізації, його зовнішньополітичну політику… І в нас накопичилося в Україні багато проблем, які без децентралізації ми б ніколи не змогли владнати". 

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, Філатов пообіцяв звільнитися, якщо вчасно не завершить ремонт мосту у Дніпрі. 

Попередній матеріал
Змінити місце голосування стало простіше: як відбувається процедура – сюжет
Наступний матеріал
"Люструй мене першим": обурені активісти пікетували Офіс президента
Loading...