5 канал

Фесенко: Останнім часом українська дипломатія показує зуби

Нам не треба чекати доброї волі Європи, а активніше займатися реформами

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив голова правління центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Нам не треба чекати доброї волі Європи, а активніше займатися реформами, особливо боротьбою з корупцією. По-друге – жорстка дипломатія. На мій погляд, за останні місяці українська дипломатія почала показувати зуби. Раніше ми були занадто дипломатичними, якщо хтось із великим статусом сказав щось не дуже приємне, іноді мовчки на це реагували. А зараз, сказав генсек ООН про Росію, що вона відіграє ту величезну роль, відразу наш представник ООН жорстко прореагував. Ягланд виступає на ПАРЄ і чомусь забуває про порушення прав людини в Криму, і наші депутати відразу йому нагадують, що не можна заплющувати очі на такі речі. От послідовність і жорсткість нашої реакції на такі речі дуже важливі. Це не гарантує, що санкції будуть продовжені, але ми маємо демонструвати свою жорстку позицію", – відзначив Фесенко.

Нагадаємо, у Парламентській асамблеї Ради Європи відчувається пом'якшення риторики і заклик повернути делегацію Російської Федерації до складу ПАРЄ уже цього року.

Попередній матеріал
У кінологічному центрі на Сумщині відбулись масштабні іспити рятувальних собак
Наступний матеріал
Генпрокуратура проводить обшуки у восьми приміщеннях екс-високопосадовців у справі Майдану

Заліщук прокоментувала скандальну заяву генсека ПАРЄ

У ПАРЄ звучать заклики повернути делегацію Росії вже цього року – Геращенко

Дипломатичний скандал: ООН готує відповідь на офіційний протест України