Конча-Заспа
Конча-Заспа Фото з відкритих джерел

У Кончі-Заспі вже почали виселяти колишніх посадовців та урядовців

  Читайте по-русски
  У Кончі-Заспі та Пущі-Водиці планують провести аудити земель

  З державної дачі в Кончі-Заспі виселяють ексгенпрокурора Святослава Піскуна. Про це він повідомив в етері програми "Свобода слова Славіка Шустера".

  Каже, що з ним розірвали договір оренди в односторонньому порядку. З таким рішенням згодний і пообіцяв з'їхати з резиденції. Хоч, за його словами, за оренду платив. Договір отримав на 49 років. Список тоді затвердив уряд. Запропонували покинути дачу і колишньому віце-прем'єру Геннадію Зубку. Той заявив, що з 2016 року має право там жити, бо платить чималі гроші за оренду. Задля підтвердження навіть опублікував платіжні доручення за кілька років на своїй сторінці у Facebook. Зубко і Піскун – не єдині, кого хочуть виселити з державної резиденції. На засіданні РНБО, яке відбулося напередодні, Володимир Зеленський доручив провести аудит земель у Кончі-Заспі та Пущі-Водиці. Каже, ними користуються "низка незрозумілих осіб".

  Нагадаємо, у "Європейській Солідарності" заявили, що рішення провести аудит підтримують, але вимагає від президента Володимира Зеленського негайно виселитися з державної резиденції на 4 тис. кв. м і жити як герой свого серіалу Василь Голобородько – а дачу в Конча-Заспі, як колись і обіцяв, передати дітям (не своїм).

  Так, вчора, 14 травня, під час засідання РНБО заявили, що розбиратимуться, хто проживає в державних дачах у Конча-Заспі і Пущі Водиці.

  Попередній матеріал
  У Києві співробітник "ПриватБанку" разом із товаришем підірвали банкомат
  Наступний матеріал
  Науковці виявили в Білорусі новий штам COVID-19 – що відомо
  Loading...

  "Укроборонпром" має 4 мільйони збитків щомісяця, бо невигідно здає приміщення в оренду

  Ілля Кива за рік отримав 1,2 млн грн від здачі в оренду жомової ями – ЗМІ

  19 мільйонерів зі "Слуги народу" отримують компенсацію з бюджету за оренду житла – КВУ