5 канал

Експерт: Законопроект Дерев’янка – аналог "законів 16 січня"

Згідно заяви Єврокомісії, законопроект Дерев’янка – це тиск і повернення до стилю управління Януковича, вважає Андрушків

Законопроект позафракційного нардепа Юрія Дерев'янка, який пропонує антикорупційним активістам подавати електронні декларації – це просто помста депутатів, яких змусили показати свої статки. Про це в ефірі "5 каналу" заявив керівник проекту "Центр.ua" Андрій Андрушків.

"Є така частина саги "Зоряні війни", називається "Імперія наносить удар у відповідь" – це можна таким чином розглядати. Тому що коли іде дискусія в полі, згідно закону почнуться перевірки НАЗК і згідно закону ви змушені пояснити, звідки у вас взялось 300 кілограмів грошей, коли ви працюєте на державній службі. І замість того, щоб шукав якесь виправдання, або думати про те, як йому переїхати в Лондон, або на Британські Віргінські острови, чиновник почне казати – а ви живете на кошти іноземних грантів".

Він додав: "Уже є заява Єврокомісії про те, що це тиск, і там зазначено, що це повернення до стилю управління Януковича. Це такий філіал "16 січня" маємо зараз, тоді так само в одному з законів було бажання всіх підвести під одну таку рисочку".

Раніше керівник проекту "Центр.ua" Андрій Андрушків заявив, що "депутатам доведеться відрубати собі хвіст, щоб врятуватися".

Попередній матеріал
Провокація на засіданні у справі розстрілів на Інститутській: "беркутівців" облили червоною рідиною
Наступний матеріал
СБУ затримала жінку, що отримала від спецслужб РФ завдання поширювати російську пропаганду

Активісти створили Telegram-бота і Chrome-розширення для швидкого пошуку е-декларацій чиновників

Журналіст: е-декларування може стати кроком до авторитаризму

"Реанімаційний пакет реформ": Чиновники просто так "не проковтнули" оприлюднену інформацію своїх декларацій

Порошенко – декларантам: Поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші?

Чому на результат від е-декларацій варто чекати цілий рік – НАЗК

5 канал - трансляція наживо