5 канал

Експерт: Тактичні завдання Україна цього року виконала, стратегічні ні

В ефірі "5 каналу" журналіст Сергій Руденко прокоментував сьогоднішні заяви Президента та розповів про своє бачення розвитку України у майбутньому

"В 2014 році були дуже великі очікування. У зв'язку з війною на сході зрозуміло, що країна в дуже непростій економічній та геополітичній ситуації. Якщо розділити план розвитку України на тактичну і стратегічну складові, то очевидно, з точки зору Президента, тактичні завдання цього року виконані, а стратегічні ні. Хочеться врешті-решт зрозуміти і стратегію і тактику", – заявив Руденко.

За його словами, в України немає іншого виходу, окрім йти в євроатлантичні структури, НАТО нам необхідне для того, аби в майбутньому ми не мали таких конфліктів, які ми маємо із Росією зараз.

"Мені незрозуміла наша внутрішньополітична стратегія, тобто я не розумію, куди розвивається наша держава. Наприклад, в економіці незрозуміло, що буде в Україні через рік, два, три. Незрозуміло, які нові робочі місця ми створимо, що ми побудуємо та за рахунок чого ми будемо жити в цій державі," – вважає журналіст. 

На його думку, нам потрібна економічна стратегія розвитку держави, зрозуміла і для громадян, які живуть всередині держави, і для інвесторів.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Пам'ятаючи про ціну незалежності: у Києві вшанували Героїв України
Наступний матеріал
Вибух у центрі Києва: постраждали родичі та друг Героя України
Теги:
Loading...

Глава Пентагону: США ніколи не визнають анексію Криму Росією

Порошенко: Москві варто прийняти логіку, яку дотримуються всі учасники Нормандського формату

У Польщу за 4 години: на Рівненщині запустили прямий потяг до Холма

Заяви Президента та Міністра оборони США для преси - відео

Лідер КНР привітав українців з річницею незалежності

"Давно пора": Маккейн закликав Трампа надати Україні летальну зброю