5 канал

Експерт прокоментував, чому Онищенку дали виїхати з Москви до Лондона

Екс-нардепу Олександру Онищенку дали можливість виїхати з Москви до Лондона в обмін на інформацію щодо вищого політичного керівництва України

На запитання, що означає для України те, що народний депутат 5-го та 6-го скликань Олександр Шепелєв, якого звинувачують у замовленні вбивств та розкраданні коштів банку "Родовід", пішов на співпрацю з російським слідством, експерт з військових питань, співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" сказав: "Савченко-2 не буде. Буде просто оперативна робота в напрямку ймовірних фігурантів. Якщо він (Шепелєв - 5.ua) дійсно дасть покази щодо вищого фінансового політичного керівництва України, відповідно буде оперативна гра з боку російських спеціальних служб".

Він додав: "До речі, варто відзначити, що це не перший випадок. Онищенку так само дали можливість виїхати з Москви до Лондона в обмін на інформацію щодо вищого політичного керівництва України".

Зі слів Снєгирьова, необхідно чітко розуміти, що "ми не маємо давати можливість фігурантам гучних кримінальних справ виїжджати за межі України, бо те політичне поле України скрізь корумповане".

Раніше співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов в ефірі "5 каналу" озвучив прізвища депутатів-спільників у справі Єфремова.

Попередній матеріал
Порошенка викликають на допит у ГПУ
Наступний матеріал
Екс-нардеп Шепелєв працював на російські спецслужби і свідчив проти Тимошенко - ГПУ

Суд заарештував гроші на закордонних рахунках нардепа Онищенка

Онищенко пояснив, чому не з'явився на допит в НАБУ

Антикорупційне бюро готує клопотання до суду про примусову доставку Онищенка

Онищенко знову не прийшов на допит до НАБУ

Експерт: По Онищенку є вся доказова база, що підтверджує – справа неполітична

5 канал - трансляція наживо