Експерт про ТСК з розслідування корупції: Вона буде, але неефективна

Депутати займаються виключно піаром, використовуючи привід створення ТСК з розслідування політичної корупції, зазначив Солонтай

Тимчасова слідча комісія з розслідування фактів політичної корупції буде створена у червні, проте вона буде неефективною. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

"Повірити, що вона (Тимчасова слідча комісія з розслідування фактів політичної корупції – 5.ua) буде створена чисто формально, це вже в червні буде, бо після 30 травня зберуться народні депутати, можна легко, ще одна тимчасова комісія. Повірити в те, що вона буде ефективна, я, як фахівець і спеціаліст у цій справі, абсолютно не можу. Я не бачу в прикладі ефективної роботи тимчасових контрольних комісій", – зазначив він.

На запитання, чому ж стільки обговорень щодо цієї комісії, експерт сказав про таке: "Це виключно піар. Це так як вчора депутати Верховної Ради приходять у вишиванках, показують те, що ми за Україну, а коли ставиться законопроект на голосування про інформаційний простір, про те, щоб обмежити російську пропаганду у вигляді російських продуктів, то вони голосують у кущі - хто куди. Та й навіть подивіться як декомунізація вчора пройшла. Парубій ледь не по крупинках там вчора збирав голоси".

Нагадаємо, у БПП визначилися з делегатами до ТСК з розслідування політичної корупції.

Попередній матеріал
Кількість постраждалих внаслідок ДТП за участі автобуса з бійцями АТО у Маріуполі зросла
Наступний матеріал
Hubble сфотографував Марс з рекордно близької відстані

"Народний фронт" голосуватиме за створення ТСК щодо офшорів

У БПП заявили, що фракція підтримує створення ТСК щодо офшорів

В Україні створять ще один антикорупційний орган