http://www.newsweek.pl/

Експерт: Міжнародна перехідна адміністрація має забрати в Захарченка владу

Україна може використати для реінтеграції окупованих територій досвід Хорватії

Там у зону конфлікту було спрямовано військовий, поліцейський, цивільний контингент, а на їх чолі - перехідну ООНівську адміністрацію, яка фактично перебрала повноту влади в регіоні.

Про можливий "хорватський сценарій" в Україні в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" розповів радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Олександр Левченко.

"Це (має бути) міжнародна перехідна адміністрація. Вона заходить, у Захарченка забирає владу – цивільний компонент. Поліцейський компонент керує, щоб усе це було спокійно. Військовий компонент – перші (миротворці – 5.ua), умовно, розміщувалися три місяці", – припускає співрозмовник.

Він зазначає: "У нашому випадку, якщо буде місія, вона буде розміщуватися набагато більше – це умовно чотири місяці. Потім у резолюції мають бути прописані: перше – час, за який незаконні формування повинні вийти; друге – час, за який незаконні формування мають скласти зброю. В нас, нехай це буде два місяці. Військовий компонент місії стежить за цим, тому він не має бути малочисельним. Саме тому і говорять, що найменше це має бути 25 тисяч осіб, а краще – якщо це буде з поліцейською компонентою десь 30-35 тисяч".

Продовження розмови дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Три роки потому: як Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут святкують річницю звільнення від окупації – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Сумах на свята вивішуватимуть червоно-чорний прапор – рішення міськради
Наступний матеріал
Три речі, що стримують швидке зростання економіки України
Loading...