5 канал

Директор Агентства моделювання ситуацій: український фронт має стати частиною світової безпеки

Мислити й діяти глобально: український фронт має стати частиною світової безпеки. А в середині країни потрібен закон про антидержавну діяльність і його всебічне застосування. Про таке заявив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

"Він закінчив "міжнародні відносини" й "міжнародне право" Київського університету, але зумів зробити кар'єру слюсара від II до IV розряду на Закарпатті, попрацював керівником телекомпанії, помічником депутата. А ще Віталій Бала стажувався у Франції в Європейському інституті вищих міжнародних студій і заснував Агентство моделювання ситуацій. Надавав і надає аналітичні послуги та політтехнологічні під вибори і без.

От саме під чаювання з Віталієм Балою змоделюємо сценарії політичної осені, як може виглядати "реванш", чи приречені ми на "катастрофу популізму", чому не зникає синдром "акваріумної рибки" у виборців, хто з аферистів має шанс увірватися у "вищу корупційну лігу", модернізація та війна – хто кого, чим завершиться "імітація" політики та що буде з двома сотнями політичних симулякрів, які називають себе "партіями". Віталій Бала нині о 23.10", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Маленькі свідки війни": як діти війни знайомляться з мирною Україною
Наступний матеріал
Маємо втрати на Донбасі: загинув український військовослужбовець, ще семеро поранені
Loading...

У найближчі роки буде змінена оргштатна структура Міноборони згідно зі стандартами НАТО – Бірюков

Жебрівський розповів, чи хоче Донбас в НАТО

Клімкін спрогнозував, коли Україна вийде на всі стандарти НАТО