Юрій Бутусов
Юрій Бутусов 5 канал

"Дві течії в партії влади": як Разумков може стати альтернативою Зеленському – Бутусов

Читайте по-русски
Законопроєктом про розпуск КСУ Зеленський пропонує зробити революцію і знищити один з органів влади, зазначив журналіст

Офіс президента звик керувати країною в повному відриві від власної фракції та від інших органів влади, вважає головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

За його словами, у випадку із президентським законопроєктом про розпуск КСУ виникла ситуація, коли Зеленський, по суті, говорить: "Давайте ми зробимо революцію і один з органів влади знищимо, який мені не подобається".

На думку журналіста, альтернативою рішенню Зеленського може стати документ Разумкова.

"Це дві течії всередині самої партії влади. Якщо завтра буде прийнятий законопроєкт, запропонований Разумковим, фактично можна буде сказати, що в "слугах народу" буде не розкол, бо там ніколи не було єдності, але це буде альтернативний Банковій центр впливу, – вважає Бутусов.

За словами журналіста, якщо парламент прийме законопроєкт Разумкова, то при всіх майбутніх питаннях голова Верховної Ради може стати альтернативою Зеленському. Це стосуватиметься, на думку Бутусова, і бюджету на наступний рік, і відставки уряду, і стосунків з МВФ.

Нагадаємо, попри невідкладність президентського законопроєкту, парламентський комітет підтримав документ спікера Дмитра Разумкова.

Попередній матеріал
Відрив мінімальний: триває підрахунок голосів на президентських виборах у США – включення
Наступний матеріал
"Ми разом!": у Києві влаштували музичний марафон, присвячений білоруському та українському народам
Loading...