5.ua

Два депутати спробували відправити Турчинова у відставку

  Відправити у відставку спікера і, водночас, виконувача обов'язків Президента спробувала Верховна Рада. Про те, що парламент ініціюватиме відставку голови, заявив лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко, критикуючи дії влади задля вирішення ситуації у Криму. На що сам Олександр Турчинов запропонував поставити питання про його відставку на голосування.

  "Нам зрозуміло, що дії також неефективні. І на сьогоднішній день, якщо так далі буде продовжуватись, ми можемо ставити питання про обрання нового голови Верховної Ради", – погарячкував лідер фракції УДАР Віталій Кличко.

  Однак Турчинов на цю пропозицію несподівано погодився: "Мене не треба ні лякати, не шантажувати. Коли є така пропозиція, я зараз готовий і хочу поставити на голосування питання щодо відставки голови Верховної Ради, щоб не було більше шантажу. Є у вас пропозиція – вносьте її. Немає у вас пропозиції – я за вас її внесу. Будь ласка, прошу Верховну Раду визначитись з цього питання".

  Після того, як Олександр Турчинов поставив це питання на голосування, багато депутатів – вочевидь, не розуміючи, що відбувається – метушилися в залі. Знайшлося лише два сміливці, які погодилися з відставкою голови Верховної Ради. Це депутат від "Батьківщини" Анатолій Гриценко і член депутатської групи "Економічний розвиток" Віталій Барвіненко. Переважна більшість обранців не голосували або висловилися проти. Потому до Турчинова підійшов лідер "УДАРу" Віталій Кличко і щось йому сказав.

  У відповідь на це Турчинов заявив, що готовий до публічної дискусії. Після цього Кличко відійшов від президії, і засідання продовжилося.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада призначила вибори міських голів ще в 10 населених пунктах
  Наступний матеріал
  П’ятнадцять років тому не стало В’ячеслава Чорновола
  Теги:
  Loading...