Міноборони

"Допомога наших закордонних партнерів – надважлива" – Полторак нагородив військових аташе

Аташе з питань оборони Королівства Норвегія Ханс Петтер Мідттун відзначив високий рівень прозорості у секторі безпеки і оборони України

Сьогодні, 8 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак подякував представникам військово-дипломатичного корпусу за підтримку нашої держави з боку держав-партнерів у прагненні захистити територіальну цілісність і незалежність та на знак вдячності вручив відомчі нагороди. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Допомога наших закордонних партнерів у реформуванні та підвищенні боєздатності війська — надважлива. Її важко переоцінити: група іноземних радників працює у складі Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України, триває підготовка українських військових іноземними інструкторами, значна кількість наших підрозділів пройшла підготовку за стандартами НАТО, перейшла в практичну площину робота щодо виконання Комплексного пакету допомоги для України, схваленого у липні цього року за підсумками Варшавського саміту НАТО", — наголосив Полторак.

/
/
/
/
/
/

Міністр оборони акцентував увагу на продовженні цієї співпраці в контексті надання дорадчої допомоги, залучення іноземних інструкторів до підготовки українських військових, розбудови Сил спеціальних операцій та відновлення ВМС, військово-технічного співробітництва.

"Ми є свідками величезної трансформації Збройних сил України та пишаємося українськими військовослужбовцями, які стали проти агресії на захист своєї держави й впевнено проводять необхідні реформи", — наголосив аташе з питань оборони Королівства Норвегія капітан 2 рангу Ханс Петтер Мідттун.

Нагадаємо, Міністр оборони України Степан Полторак наголосив, що головним завданням наступний рік є затвердження Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року.

Попередній матеріал
"Автовокзал європейського рівня": у Києві відкрили нову автостанцію "Теремки"
Наступний матеріал
Розстріли на Майдані: родина загиблого розповіла про останні хвилини життя Героя Небесної сотні

У Міноборони назвали переможця конкурсу на держсекретаря відомства

Зухвалі провокації та вогонь у відповідь: у Міноборони повідомили про ситуацію на фронті

Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео

Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено