Facebook

"Автовокзал європейського рівня": у Києві відкрили нову автостанцію "Теремки"

Станція буде обслуговувати 450 автобусів

8 грудня 2016 року в Києві відкрили нову сучасну автостанцію "Теремки". Відкритий автовокзал зручний і "європейського рівня", повідомляє директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель на своїй сторінці у Facebook.

"Наша мета – забезпечити, щоб всі перевізники працювали за чіткими правилами. Для цього розроблена концепція транспортних перехоплюючи хабів. "Теремки" – перший з них; до кінця 2019 року ми плануємо відкрити ще 4", – зазначив Майзель.

Facebook

Також він зауважив, що відкривши автостанцію "Теремки" ми зменшимо трафік на в'їзд до Києва в одеському напрямку на 10%. На відкритті Київський міський голова Віталій Кличко, перерізавши червону стрічку, повідомив, що автостанція обслуговуватиме 450 автобусів.

"Зараз 450 автобусів в день, але у нас є перспектива до 800 автобусів щодня", – сказав Кличко.До того ж, для пасажирів на території нової автостанції обладнані комфортні зали очікування, кімнати матері та дитини, медпункт, магазини й кафе, міні-готель для пасажирів, автоматизовані камери схову. Крім того, автовокзал повністю пристосований для людей з особливими потребами. На території автовокзалу також створені всі умови для техобслуговування автобусів, обладнана мийка, є кімнати відпочинку для водіїв.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року, Президент України Петро Порошенко підписав закони, що пришвидшать будівництво нових автомобільних доріг в Україні.

Попередній матеріал
Порошенко присвоїв звання "Мати-героїня" понад тисячі жінкам
Наступний матеріал
"Допомога наших закордонних партнерів – надважлива" – Полторак нагородив військових аташе
Loading...

Директор ДП "Укрдорінвест" розповіла, чому уряд скасував ліквідацію "Автомобільні дороги України"

На кордоні з Польщею та Угорщиною утворились черги з автомобілів – ДПСУ

В "Укравтодорі" розповіли, за яким принципом ремонтуватимуть дороги 2017 року