Руслан Сидорович

Допомога міжнародних експертів стосовно Антикорупційного суду не має бути знецінена – Сидорович

Досвід в оцінюванні доброчесності в українців мінімальний. Єдиний конкурс, за яким Україна цей шлях пройшла, – це конкурс до Верховного Суду

Народний депутат, член парламентської фракції "Самопоміч" Руслан Сидорович в ефірі "5 каналу" розповів про участь міжнародних експертів в оцінці доброчесності в Україні. 

"У нас досвіду мало, тому я впевнений, що тут роль міжнародних експертів у частині оцінки саме на предмет доброчесності – це дуже тонка матерія, ми її навчимося. Але на цьому етапі є необхідною допомога міжнародних експертів і треба, щоб вона не була знецінена. Тому спосіб ревізії цього рішення, цієї міжнародної ради повинен бути такий, щоб це рішення не могло бути легко перекреслено якимись кількома голосами", – зазначив Сидорович.

Також він розповів про досвід України в оцінці доброчесності та назвав країни, які мають підстави для того, аби бути експертами в цьому питанні.

"Досвід в оцінюванні доброчесності в українців мінімальний. Єдиний конкурс, за яким Україна цей шлях пройшла – це був конкурс до Верховного Суду, але тоді теж залишилися незакритими кілька питань. А в країнах старої демократії – Німеччині, Франції, Сполучених Штатах, Канаді – традиції добору суддів, традиції доброчесності є вивіреними десятиліттями", – зазанчає експерт. 

Детальніше дивіться у відео:

Попередній матеріал
В Україні заґратували француза на 6 років за підготовку терактів на Євро-2016
Наступний матеріал
В Одесі канадські лікарі безоплатно роблять пластичні операції АТОвцям