Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

Добровільна відставка президента Зеленського стає одним зі сценаріїв 2021 року – "СтопРеванш"

Читайте по-русски
Експерти прогнозують дострокові парламентські вибори – можливо, навесні, але найімовірніше восени

2020 рік пройшов під знаком таємних домовленостей Володимира Зеленського та Кремля в Омані. Більшість капітуляційних кроків Банкової – зірвали. Але вже давно не секрет, що існує детальний список зради. Про це ще колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан казав, нагадує проєкт "СтопРеванш".

Експерти кажуть: державна зрада ще не зірвана, а тільки відтермінована. Новий 2021 рік почнеться з нових спроб капітуляції: ухвалення законів для виборів на Донбасі вже 31 березня та проведення референдуму. Над цим спільно працює "ОПЗЖ" та Банкова, інформують журналісти.

"Якщо буде визначено, що дата виборів на окупованих територіях 31 березня – це частина євробюрократів уже хоче, цього хоче ОБСЄ, це вже заявив Зеленський… Це приєднання України до "Л/ДНР", у наше тіло буде вкинуто 5-6 млн голосів, не важко спрогнозувати, як вони будуть голосувати. Після того Зеленський їм більше не потрібен", – вважає ексзаступник голови СБУ Андрій Левус.

Якщо Зеленський піде на відкритий альянс із Медведчуком, його чекає народне повстання, але й інші сценарії 2021 року для коміка не надто втішні. Експерти прогнозують дострокові парламентські вибори – можливо, навесні, але найімовірніше восени. Їх спровокує глибока економічна та політична криза.

Не виключено також, що Зеленський добровільно подасть у відставку, коли криза стане крахом. Або йому дадуть добути термін, якщо він самоусунеться від управління державою. На цьому наполягатимуть союзники, які не збираються рятувати некомпетентних демагогів.

"Зеленський має чітко зрозуміти, що весь час президентства Байдена він не має нічого чіпати руками. Сидіти собі в кабінеті, закритися на ключ, виключити мобільний телефон, комп'ютер і таке інше, і досидіти до закінчення повноважень. Усе. Від нього більше нічого не вимагається. А в цей час коаліція у Верховній Раді має сформувати новий уряд із сильним відповідальним прем'єром. І цей прем'єр має бути суб'єктом нашого діалогу із Сполученими Штатами. Це дві умови. Президент стає фігурою, яка діє виключно в межах своїх конституційних повноважень – тобто не діє", – каже публіцист Віталій Портніков.

Попередній матеріал
Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради України – трансляція
Наступний матеріал
Понад 1000 фігурок: як родина з Болівії влаштувала інсталяцію різдвяних скульптур із різних куточків світу
Loading...