Сергій Рахманін
Сергій Рахманін 5 канал

Добір людей на посади у владі більше нагадує кастинг – Рахманін

Читайте по-русски
Депутат "Голосу" вважає, що професіонали не хочуть працювати у слабкій владі і ризикувати репутацією та кар'єрою

Невдалі кадрові призначення чинної влади можна пояснити особливостями добору людей за принципом кастингу і небажанням професіоналів бути заручниками слабкої влади й ризикувати репутацією та подальшою кар'єрою. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав депутат фракції "Голос", член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін.

"Якщо ми говоримо про кадрові призначення, то вони часто-густо не витримують жодної критики. Це відбувається через декілька обставин. Перше, мені здається, що не дуже розбірливі ті люди, які опікуються кадровими питаннями у владі. Друга історія – це насправді невелика кількість бажаючих працювати, зокрема у виконавчій владі на різних посадах – і через певну недовіру до чинної влади, і через небажання бути заручником в ситуації, яка виглядає дуже непевною. Тому що усвідомлення, що існує влада – його немає. Можна критикувати владу, вона погана чи добра, але коли влада слабка – це відчувається всіма. Всіма тими, хто має бодай-яку інформацію. Тими, хто може чи готовий ризикувати своєю репутацією і кар'єрою", – наголосив він.

"Ну і третя історія – це моє особисте враження, але воно збігається з враженнями тих, хто ближчий до ухвалення рішень – на превеликий жаль, добір людей на певні кадрові посади більше нагадує такий собі кастинг. Не стільки співбесіду за професійними діловими якостями, за оцінкою компетентності, скільки за принципом "свій-чужий" і подобається чи не подобається. А якщо за такими критеріями визначати людей, які підбираються на посади, то, відповідно, і люди добираються певного штибу", – зазначив він.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, у грудні посаду міністра освіти і науки обійняв Сергій Шкарлет, попри численні акції протесту та підтверджені факти плагіату в його наукових роботах.

Попередній матеріал
Засідання глав парламентських фракцій щодо тарифів – що думають депутати
Наступний матеріал
Денісова розповіла про стан кримських татар, яких напередодні заґратували в Росії
Loading...