5 канал

До НАЗК незаконно пробралися російські журналісти – що відомо

  На вході представники росЗМІ скористалися запитом українських журналістів

  У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що представники російського видання "Наша версия" вчинили провокацію у будівлі НАЗК, без дозволу проникнувши у приміщення. Про таке інформує прес-служба Агенції у п'ятницю, 12 жовтня.

  "Особи, які назвалися журналістами видання "Наша версія", близько 10:00 ранку передали прес-службі НАЗК інформаційний запит, який було зареєстровано у визначеному законом порядку.
  Також журналістам було надано роз'яснення про порядок отримання інтерв'ю та коментарів членів НАЗК. Ігноруючи цю інформацію, представники видання без дозволу охорони пройшли до приміщення Агентства, після чого були виведені охороною без застосування спеціальних засобів та фізичного впливу", – розповіли у НАЗК.

  В Агенції зазначили: завжди відкриті до спілкування з представниками ЗМІ у встановлений законами спосіб і порядок.

  При цьому, видання "Детектор медіа" зазначає, що журналістка та оператор російського видання "Наша версия" пройшли у приміщення НАЗК, скориставшись на вході запитом журналістки "Детектора медіа", надісланим у відомство напередодні.

  "Знімальна група "Нашей версии" приїхала до НАЗК і почала сперечатися з охороною, вимагаючи пропустити їх усередину. За попередньою версією, на запитання, чи домовлялися вони про зустріч із прес-службою, журналісти "Нашей версти" відповіли ствердно. Водночас, в охорони був лише один документ про перепустку для журналіста – від видання "Детектор медіа". І за цією перепусткою пропустили представників "Нашей версии", – кажуть українські журналісти.

  Видання інформує, що помилку з'ясували за кілька хвилин, коли в НАЗК у домовлений з прес-службою час приїхала журналістка "Детектора медіа" Тетяна Гордієнко.

  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики планує запровадити професійну пенсійну систему
  Наступний матеріал
  Джамала представила новий альбом, над яким працювала півтора року