Михайло Забродський
Михайло Забродський YouTube / Рандеву

Для Зеленського "війна закінчилася": звідси безкарні обстріли наших позицій та втрати на фронті – Забродський

Читайте по-русски
Ситуація на фронті є прямим наслідком виконання вказівок головнокомандувача, вважає депутат "ЄС" та колишній очільник Десантно-штурмових військ

Зростання кількості обстрілів українських позицій і активізація ворожих снайперів є прямим наслідком втрати ініціативи через впевненість керівництва держави в тому, що триває перемир'я. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав Герой України, депутат "Європейської солідарності", колишній очільник Десантно-штурмових військ, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

"Те, що відбувається на лінії зіткнення, є прямим віддзеркаленням того, як сприймає ситуацію керівництво держави. Якщо наш верховний головнокомандувач заявив більш як півтора року тому, що війна закінчена і триває перемир'я, і взагалі потрібно не лише перестати стріляти, потрібно перестати вести розвідку, перестати виконувати заходи з вдосконалення інженерного забезпечення, перестати контролювати "сіру зону" – то все, що відбувається на лінії зіткнення, є прямим виконанням вказівок", – зазначив генерал-лейтенант.

"Прямої заборони на відкриття вогню немає, але ми знаємо: є істотні технічні обмеження на застосування відповідних заходів, не лише вогню у відповідь. Ми знаємо і про відведення артилерії, і про використання лише певних калібрів, і про певну процедуру, щоб викликати артилерійський вогонь. І результати не змусили себе довго чекати, те, що відбувається – цілком закономірно. Відсутність і втрата ініціативи навіть у позиційному військовому конфлікті завжди призводить до того, що активізуються снайпери, активізуються безкарні обстріли нашої території, наших позицій і втрати, яких зазнають Об'єднані сили – це лише наслідок ухвалення таких рішень", – наголосив він.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 11 січня внаслідок обстрілу з боку окупанта в районі населеного пункту Піски загинув військовослужбовець ЗСУ.

Попередній матеріал
Агресивний водій намагався прорватися в окупований Крим на КПВВ "Чонгар"
Наступний матеріал
Чорний ринок, коли і чим вакцинуватимуть українців, ціна: усе про вакцину від COVID-19 – "Країна"
Loading...