Олег Барна
Олег Барна
5 канал

Для України СНД було цивілізованим способом виходу з СРСР – Барна

А от Росія за допомогою зв'язків між країнами СНД намагається повернутися до радянщини, каже експерт

Політичний аналітик Олег Барна в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" розповів про вихід України з СНД та висловив припущення, чи може за нинішньої ситуації країна обійтись без втрат.

"Ми повинні розуміти, що таке СНД для України та Росії. Для нас – цивілізоване розірвання стосунків після того, як Радянський Союз посипався. Так ми намагалися (позбутися) залежності, а для Росії – це теж механізм, але повернення Радянського Союзу, хоч у такий спосіб", – зазначив Барна.

Крім того, він прокоментував матеріал польського видання "Річ Посполита", в якому йдеться про те, що вихід України з СНД може коштувати офіційному Києву мільярди доларів.

"Дуже проста істина, яка може польськими аналітиками по-іншому трактуватися, але за все потрібно платити. А за незалежність ми платимо, і так – високу ціну. Ми платимо життями українців. Але цей крок правильний, ми повинні розлучатися з нашим сусідом", – наголосив політичний аналітик.

Як повідомляв 5.UA, 19 травня 2018 року Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення РНБО про остаточне припинення участі України в роботі статутних органів СНД. 22 травня його оприлюднили на сайті Глави держави і він набув чинності.

Попередній матеріал
"Хочуть дискредитувати Україну": в СБУ прокоментували інформацію про плани ІДІЛ влаштували теракти в Києві
Наступний матеріал
У Львові відкрили Меморіал пам’яті словенських воїнів