genosse.su

Депутати зняли перешкоди в роботі місцевої влади в зоні АТО

  Віднині місцева влада Луганської та Донецької областей на підконтрольній Україні території зможуть проводити реєстраційні дії для юридичних осіб

  Проект змін до закону "Про тимчасові заходи на період проведення Антитерористичної операції" (щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування) ухвалено у другому читанні, тож віднині влада Луганської та Донецької областей на підконтрольній Україні території зможуть проводити реєстраційні дії для юридичних осіб. Про це повідомляє "Укрінформ". Як зазначається, таке рішення підтримали 227 народних депутатів.

  Законом №4048 встановлюється заборона на зміну керівництва юридичної особи та складу її засновників на період проведення АТО, місцезнаходженням якої є відповідна територія, і скасовано відповідну заборону для тих територій, де пройшли місцеві вибори у відповідності із законом "Про місцеві вибори".

  Крім того, на територіях, де здійснюють повноваження представницькі органи місцевого самоврядування, обрані відповідно до закону "Про місцеві вибори", буде дозволено проведення реєстраційних дій, пов'язаних зі зміною складу засновників (учасників) та керівника юридичної особи, місцезнаходженням якої є територія проведення АТО.

  Водночас залишається чинною норма про звільнення від плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності, а також від сплати оренди комунального і державного майна суб'єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території проведення АТО. При цьому таке звільнення скасовується для території, на якій діють повноваження представницьких органів місцевого самоврядування, обрані згідно з законом "Про місцеві вибори".

  Нагадаємо, сьогодні в ході пленарного засідання Верховна Рада не підтримала законопроект про відповідальність "злодіїв у законі".

  Попередній матеріал
  На Донбасі окупанти повністю переформували банди бойовиків за зразком ЗС РФ
  Наступний матеріал
  Рада визначила, що створені за участю юридичних осіб-резидентів РФ передачі не є європейськими
  Loading...

  Цього тижня Рада має ухвалити 14 законів, необхідних для отримання грошей від МВФ

  Рада ухвалила закон про прозорі закупівлі для оборонного комплексу

  До літа Верховна Рада має прийняти 13 важливих законів - Кубів

  Рада планує змінити регламент, щоб депутати працювали більше