Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв Радіо Свобода

Депутати "ЄС" звернулися до поліції через слова продюсерки "1+1" про українську мову – Ар'єв

  Читайте по-русски
  На думку нардепа, жінка намагалася представити українську мову неповноцінною

  Депутати фракції "Європейська солідарність" звернулися до начальника главку поліції в Києві з проханням відкрити кримінальне провадження через висловлювання продюсерки телеканалу "1+1" Олени Єремєєвої про те, що українська мова підходить лише для комедій і не підходить для мелодрам.

  Про це повідомив нардеп від "ЄС" Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

  "Вчора всі обговорили ганебний і принизливий вислів продюсерки "1+1" щодо української мови. Розмови – добре, але мають настати правові наслідки. Твердження цієї продюсерки, яке, фактично, свідчить про спробу представити українську мову неповноцінною, має стати предметом кримінального провадження. Всі ознаки для цього є", – написав Ар'єв.

  "Народні депутати від "Європейської солідарності", вважаючи, що дії продюсерки "1+1" можуть містити прямий склад злочину, звертаються до Національної поліції в Києві з відповідною заявою. Слідство має бути. Ніхто не має безкарно принижувати гідність українців", – додав депутат.

  Депутати фракції вважають, що висловлювання продюсерки підпадають під дію ч.1 ст.161 КК України як умисні дії, спрямовані на приниження національної честі та гідності, образа почуттів громадян за мовними ознаками. 

  Нагадаємо, продюсерка "1+1" Олени Єремєєва заявила, що створювати фільми українською невигідно. Бо, мовляв, важко знайти тональність державної, щоб глядач її сприймав.

  Попередній матеріал
  Експрикордонникам оголосили про підозру через переміщення Саакашвілі до Польщі
  Наступний матеріал
  Близько 50 українців планують евакуювати із зараженої коронавірусом провінції Хубей – МОЗ
  Loading...