Депутати Луганщини ставлять під сумнів легітимність ВР

  Луганські депутати просять ГПУ перевірити легітимність голосування у Верховній Раді за останні три дні.

   

  Вони відхрестилися від Януковича, але покидати Партію регіонів не збираються. Нічну, надзвичайну позачергову сесію провели у Луганській облраді. За півтори години у сесійній залі зібралися 69 депутатів облради з 124, та 47 обранців з 70 з міської ради Луганська.

  Місцеві депутати вважають, Верховна Рада діє не легітимно. І пропонують, разом із Президентськими виборами провести й парламентські. Крім того депутати вимагають, щоб протестувальники негайно склали зброю, бюджети децентралізували, а також вимагають щоденного звіту держказначейства перед облрадою. За словами голови облдержадміністрації сесію о десятій вечора зібрали після інциденту, який стався напередодні ввечері. Сутички біля пам’ятника Тарасу Шевченку між прихильниками місцевої влади так званої «Луганської гвардії» та «ударівцями» називають «штурмом» облдержадміністрації та вимагають від прокуратури негайного розслідування.

  Андрій Недовєс, депутат Луганської облради:«Кто виноват в этой ситуации? Виноват лидер нашей партии! Господин Янукович! Говорю последние два года, что Межгорье и семью загонять эту страну в яму такую, что мы из нее не выберемся никогда».

  Олександр Єфремов, народний депутат України: «На второй день прихода так называемом нелегитимным способом на крови новой власти мы имеем первого диктатора в Украине. На второй день. Турчинов на сегодняшний день, на сколько я понимаю, его избрали так, его утвердили исполняющим обязанности премьера, так? Или смотрящим, это два. А учитывая то что нет президента то по конституции, которую они якобы восстановили, напечатали в нелегитимный способ, он еще и президент. Поэтому я вас поздравляю, у нас на второй день нелегитимной власти у нас первый диктатор».

  Попередній матеріал
  Дипломати закликають ВР призначити нового міністра МЗС
  Наступний матеріал
  Як Янукович тікав з Межигір'я (ЕКСЛЮЗИВ)
  Теги:
  Loading...