5.ua

Депутати саботують боротьбу з корупцією та "кнопкодавлять"

  Чимало кнопкодавів зафіксували сьогодні журналісти під час голосування у Верховній Раді. Депутати тиснули кнопки за себе та за своїх колег під час формування порядку денного.

  Лише при повторному голосуванні Верховна Рада внесла до порядку денного законопроекти, які стосуються здійснення державних закупівель. Так само з другої спроби вдалося включити до порядку денного проект закону щодо виконання плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для України. Водночас, депутати не підтримали розгляд документів про проведення люстрації в державі, і відмовилися включати до порядку денного законопроекти про створення національного бюро антикорупційних розслідувань.

  Головно не голосують представники Партії регіонів, КПУ і майже у повному складі група "Економічний розвиток". Спікер Турчинов розцінив це, як небажання парламентаріїв боротися з корупцією.

  Сьогодні ж зі складу фракції Партії регіонів вийшов ще один народний обранець – Анатолій Гончаров. Водночас присягу на вірність українському народу у сесійній залі склали новообрані нардепи – ударівець Віталій Крутій та Глина Чорна від "Свободи", яких напередодні зареєструвала ЦВК.

  Попередній матеріал
  Хіларі Клінтон не виключає своєї участі у президентських виборах у 2016 році
  Наступний матеріал
  Парламент скоротив кількість дозвільних документів для ведення бізнесу