Парламент скоротив кількість дозвільних документів для ведення бізнесу

  Верховна Рада України ухвалила Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру №2436а. Мета законопроекту - поліпшення умов ведення бізнесу. 

  За рішення проголосувало 270 депутатів, проти - 1, утримався - 1. Ініціатор законопроекту - Віктор Федорович Янукович. 

  Даний законопроект передбачає скорочення різного роду дозвільних документів, зокрема документів, які стосуються звільнення агропромислового комплексу від надвитрат. А це видача різного роду сертифікатів, зокрема сертифікації зерносховищ. Про це зазначив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на початку засідання ВР сьогодні. 

  "Це буде реальний шлях до подолання корупції", - вважає Яценюк.

  Нагадаємо, що лише при повторному голосуванні Верховна Рада внесла до порядку денного законопроекти, які стосуються здійснення державних закупівель. Так само з другої спроби вдалося включити до порядку денного проект закону щодо виконання плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для України. Водночас, депутати не підтримали розгляд документів про проведення люстрації в державі, і відмовилися включати до порядку денного законопроекти про створення національного бюро антикорупційних розслідувань.

   

  Попередній матеріал
  Депутати саботують боротьбу з корупцією та "кнопкодавлять"
  Наступний матеріал
  Вбитого окупантами українського офіцера поховають у його рідному Бердянську
  Теги: