Людмила Денісова
Людмила Денісова 5 канал

Денісова на нараді ОБСЄ у Варшаві: у РФ та окупованому Криму продовжують утримувати 113 українців

Читайте по-русски
89 бранців, яких утримує Росія, – кримські татари

113 українців утримують у Росії та на території анексованого Криму. Із них 89 – кримські татари. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова у Варшаві під час робочого засідання з Верховенства права у межах щорічної наради ОБСЄ. Про це повідомляє "5 канал".

Денісова сказала: "Окупаційна влада продовжує безпідставно затримувати наших громадян. У Криму будь-якій людині загрожує позбавлення волі без належних підстав і надії на справедливий суд. Принцип призумпції невинуватості грубо порушується, деякі громадяни пропадають безвісти, нам відомі факти побиття громадян, застосування електричного струму, психологічного тиску, відсутність лікування лікарів. Аналогічна ситуація на окупованих територіях Донецької та Луганської областей".

Як повідомляв 5.UA, 24 військовополонених моряки були у списках масштабного обміну ув'язненими між Україною та Росією в форматі 35 на 35. Попри рішення Міжнародного трибуналу ООН із морського права відпустити моряків без жодних умов, нині колишні військовополонені перебувають на поруках, а в Росії й досі триває так зване розслідування за сфабрикованими звинуваченнями.

Попередній матеріал
Господарський суд Києва почав розгляд законності націоналізації "ПриватБанку" – що відомо
Наступний матеріал
Вищий антикорупційний суд вирішує підсудність справи Єфремова – включення