Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

День Гідності і Свободи – це другий день народження України – Петро Порошенко

  Читайте по-русски
  Наголосив, що безпека України – особливо після брутальної агресії Росії –  є тільки в НАТО

  На відміну від нинішньої влади, мільйони українців, громадські діячі, журналісти, дипломати шанують і відзначають День Гідності та Свободи. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії "Європейської Солідарності" під час телемарафону в ефірі телеканалів "Прямий", "Еспресо" і "5 канал". Він наголосив, що вважає День Гідності та Свободи другим днем народження незалежної України. 

  "Українці п'ять років пишалися тим, що ми рухаємося в Європу. Українці вірили в те, що  врешті-решт ми набудемо повномаштабного членства в Європейському Союзі", – переконаний Петро Порошенко. 

  "21 числа – і я дуже добре пам’ятаю цей день – українці вийшли не для того, щоб змінювати владу. Не для того, щоб вимагати підвищення рівня життя – це неправда. Українці вийшли, бо вони не згодні з тим, що у них забрали право рухатися в Європу, вважати себе європейським народом", – наголошує п’ятий Президент. 

  "Чи підтримка європейського курсу за ці роки стала більша – чи менша? Більша. Що цьому сприяло? П'ять років реформ. Лише безвіз – згадайте, коли 11 червня 2017 року наша команда запроваджувала безвіз, що казали тоді наші критики. Вони казали – він нікому не потрібен, безвізом можуть скористатися тільки декілька тисяч осіб, а решта як сиділи, так і будуть сидіти по своїх хатах. І українці яскраво продемонстрували – ні", – констатує Петро Порошенко. 

  "Я хочу дуже подякувати українському народові, 70% якого, незважаючи на тотальну кампанію фейкових новин, дискредитацію європейського і євроатлантичного напрямків, твердо переконані, що майбутнє України – у членстві в ЄС. Що безпека України – особливо після брутальної агресії Росії –  є тільки в НАТО. Це потужне щеплення проти 70-річного обдурювання, отруєння нашої нації", – наголошує п’ятий Президент. 

  Дивіться також: "Погроза збанкрутілої влади кожному учаснику Революції Гідності": Порошенко про виклик на допит лідерів Євромайдану

  Попередній матеріал
  У Києві за добу виявили 1213 хворих на коронавірус
  Наступний матеріал
  Зеленський звернувся до голови Венеціанської комісії – просить про допомогу в розв'язанні конституційної кризи
  Loading...

  "Ми заплатили високу ціну за право бути незалежними": Порошенко заявив, що українці не дозволять скасувати День Революції Гідності

  Порошенко переконаний, що Зеленський навмисно "відмазує" поплічників Януковича, які віддавали злочинні накази під час Революції Гідності

  Зазіхання на Революцію Гідності – чи можуть події Євромайдану визнати державним переворотом – сюжет

  Річниця Революції Гідності: спільний марафон трьох телеканалів – за участю Петра Порошенка

  Напередодні річниці Революції Гідності на замовлення ОП готуються провокації проти Порошенка – Ар'єв

  "Ви брешете, Володимире Олександровичу": Порошенко розкритикував Зеленського за ситуацію з COVID-19