Деканоідзе
Деканоідзе racurs.ua

Деканоїдзе: На місці Авакова чи Князєва – я би пішла у відставку

Читайте по-русски
Екс-керівниця Нацполіції вважає, що це моральна та політична відповідальність чинного керівництва – залишити свої посади

Колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе прокоментувала резонансне вбивство 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому, в якому підозрюють двох копів. Про це повідомляє BBC News Україна.

"Якби я була начальником Нацполіції або міністром, я б дивилася на це з точки зору моральної та політичної відповідальності – я б пішла", – зазначила вона.

Деканоїдзе додала: "Те, що сталося, та інформація, яку я читала вчора і сьогодні, – для мене це шок".

Прокоментувала екс-керівник НГУ і критику реформи поліції, яка в останній час залунала з новою силою: "Я не думаю, що це взагалі реформа. Адже всіляка реформа, яка є незавершеною, є напівфабрикатом, а не реформою".

З її слів, після 2015 і 2016 років, коли з'явилася Патрульна поліція, не відбувалося жодних подальших кроків щодо реформування правоохоронних органів.

"Нереформована Генпрокуратура, нереформована Служба безпеки, кримінальна поліція… На місцях не змінився жоден начальник області, всі вони лишилися старими людьми, які працювали в старій системі", – наголосила Деканоїдзе.

І зауважила, що має великі сподівання на нового президента та Верховну Раду IX скликання – що вони таки завершать реформу правоохоронної системи.

Подробиці трагедії дивіться в сюжеті "5 каналу":

Нагадаємо, сьогодні Аваков і Князєв зустрілися з родиною вбитого хлопчика.

Попередній матеріал
Керівництво МВС зустрілося з родиною вбитого 5-річного Кирила
Наступний матеріал
Володимир Омелян в програмі "Інформаційний вечір" – завершено
Loading...