Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

Cуд відкрив провадження проти видання Bihus.Info за позовом Порошенка

Читайте по-русски
Від журналістів вимагають оприлюднити так звані "плівки Медведчука" у первісному вигляді

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Петра Порошенка проти громадської організації "ТОМ 14", де позивач вимагає оприлюднити так звані "плівки Медведчука" у первісному вигляді. Про це повідомив адвокат п'ятого Президента Ігор Головань. Він також оприлюднив відповідну ухвалу суду, передає пресслужба партії "Європейська Солідарність".

"Bihus.Info – відповідач в адміністративному процесі. Після багатомісячних "танців з бубном" українська "адміністративна Феміда" вимушено відкрила провадження в адміністративній справі за нашим позовом до Bihus.Info (справжнє найменування – ГО "ТОМ 14"), де ми вимагаємо оприлюднення так званих "плівок Медведчука" у їх первісному вигляді", – повідомив Головань.

Він також нагадав, що жоден з "бігусівських відосиків" таким оприлюдненням вважатися не може, оскільки являє собою змонтований відеофайл.

"Справжній вигляд переданих Bihus.Info владними замовниками файлів мають містити номери телефонів. Ми вимагаємо оприлюднення саме цих файлів, саме в такому вигляді", – пояснює адвокат.

Головань також зауважив, що на етапі відкриття провадження суд намагався захистити Bihus.Info та його можновладних замовників, як тільки міг.

Правник також повідомив, що суд залишив позовну заяву без руху, суду не личить відвідувати Youtube канал Bihus.Info, подавай суду записи на носії. Мало того, вже на етапі відкриття провадження в адміністративній справі суд висловив дуже цікаві позиції про те, що:

  • розгляд справи не становитиме жодного суспільного інтересу;
  • хоч Бігус і натякав, що "плівки" писало СБУ, суд вирішив, що справа прав і обов'язків СБУ не стосується, а тому СБУ не варто залучати як третю особу;
  • перекрутивши наше клопотання про витребування доказів, кинув Bihus.Info "рятівне коло", запросивши інформацію про те, чи є Bihus.Info розпорядником "плівок Медведчука".

"Цікаво, чи прийме пан Бігус пас суду? Чи заявить офіційно, що ніяких записів у розпорядженні Bihus.Info нема? І що ніяка редакція ніяких "плівок" тижнями не прослуховувала і не аналізувала? Про це сподіваємося прочитати у відкликання, що його Bihus.Info має право подати протягом 20 днів з дня отримання ухвали. Якщо, звичайно, вони наважаться написати відкликання", – резюмує адвокат Головань.

Нагадаємо, перед цим Лондонський суд відмовив у позові братів Суркісів проти п'ятого президента України Петра Порошенка та колишньої очільниці Національного банку Валерії Гонтаревої у справі "ПриватБанку".

Попередній матеріал
Росія нарощує ядерний потенціал в окупованому Криму – постійний представник від України в ООН
Наступний матеріал
Без соціальної дистанції і показування COVID-паспортів: у Швеції скасували майже всі коронавірусні обмеження
Loading...

Застрелила інструктора у тирі: у Полтаві до 15 років ув'язнення засудили 19-річну жінку

"2,5 роки минуло, покажіть уже нам нарешті результат" – Карл Волох про судову реформу Зеленського

Справа паливного картелю "Укрнафти": у суді вимагають заборонити використання доказів НАБУ (оновлено)

ПАРЄ відхилила список кандидатів від України на посаду судді ЄСПЛ

Справа Шеремета: суд послабив запобіжний захід Андрію Антоненку

Голові правління заводу "Кузня на Рибальському" продовжили запобіжний захід