Рефат Чубаров
Рефат Чубаров Програма Рандеву / 5 канал

Чубаров: Україні слід вимагати від ОБСЄ негайно відкликати Сайдіка з ТКГ

Читайте по-русски
Виглядає так, що Сайдік – один із міжнародних чиновників, чиїм завданням є виправдання злочинів Росії, підкреслює Чубаров

Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров вважає, що Україні слід вимагати негайного відкликання Мартіна Сайдіка від виконання повноважень спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі. Так голова Меджлісу кримських татар  прокоментував у Facebook виступ Сайдіка на форумі Salzburg Europe Summit в Австрії.

"Спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі Мартін Сайдік на міжнародному форумі в Зальцбурзі не тільки відмовився висловлювати свою позицію щодо незаконної анексії Росією Криму, але при цьому дозволив собі суб'єктивні історичні екскурси, що виправдовують спробу незаконної анексії Росією Криму", – заявив Чубаров.

За словами Чубарова, виглядає так, що Сайдік – один із міжнародних чиновників, чиїм завданням є виправдання злочинів Росії, скоєних нею проти України.

"Простіше кажучи, з якою б "формулою" Україна не виходила на міжнародні переговори з Росією, при таких посередниках, як Мартін Сайдік, нам уготовано поразку", – наголосив голова меджлісу.

Чубаров наголосив, що Україні треба вимагати від чинного голови ОБСЄ негайного відкликання Сайдіка від виконання ним повноважень спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі.

Як повідомляв 5.UA, очільник МЗС України заявив, що розраховувати на введення миротворців найближчим часом не варто

Попередній матеріал
Бійця з мінно-вибуховою травмою доправили у лікарню Дніпра – в якому він стані
Наступний матеріал
У Рівному знайшли мертвим поліцейського на чергуванні