Рефат Чубаров
Рефат Чубаров 5 канал

Чубаров назвав дії Путіна у Криму етноцидом кримськотатарського народу

Про це свідчить свідома політика окупаційної влади на півострові

Етноцидом кримськотатарського народу назвав Рефат Чубаров дії Путіна у Криму. Під час свого виступу з трибуни Верховної Ради у четвер, 18 травня, присвяченому річниці депортації татар із Криму 1944 року, голова Меджлісу назвав Володимира Путіна послідовником Сталіна.

"У своєму маніакальному прагненні очистити Крим від його корінних жителів та заселити росіянами, Путін демонструє себе справжнім послідовником Сталіна, за наказом якого кримськотатарський народ був підданий тотальній депортації зі своєї батьківщини 18 травня 1944 року", – заявив Рефат Чубаров.

"Насильницьке викрадання та вбивство молодих кримських татар, заборона незалежних кримськотатарських та незалежних ЗМІ є свідомою політикою етноциду кримськотатарського народу", – підкреслив він.

Довідка: 18 травня 1944 року співробітники НКВС за наказом Сталіна прийшли у будинки кримських татар і оголосили про виселення з Криму через нібито участь у комітетах, організованих німецькою окупаційною адміністрацією. Загалом під час депортації 1944 року з півострова радянської владою було вивезено 180 тисяч татар. Чимало з них депортацію не пережили. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Києві відбувся Марш солідарності з кримськотатарським народом – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Масова руханка в Маріїнському: як чиновники та активісти м'язи розминали
Наступний матеріал
Брифінг голови Державної міграційної служби щодо поточної ситуації із оформленням біометричних паспортів – трансляція завершена
Loading...