ukr-info.in.ua

Чубаров анонсував масовий мітинг на Чонгарі до 72 роковин депортації кримських татар

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсував "5 каналу" низку скорботних заходів до 72 роковин депортації кримських татар в Україні та за кордоном

Зокрема, реквієм проведуть представники Меджлісу разом з урядовцями. Пам'ятна акція відбудеться й на Чонгарі, де нині адміністративна межа з окупованим півостровом.

"Масовий мітинг на Чонгарі на адміністративному кордоні материкової частини з окупованим Кримом - це один із заходів 18 травня. Це буде символічна демонстрація того, що ми, кримські татари, українці стоїмо в цей день перед дверима, які для нас зачинені, але які скоро будуть зламані і дорога додому буде для нас відкрита", – повідомив Чубаров.

"У Криму не буде масових заходів, дозволених владою. Ми закликали всіх кримських татар, також наших сусідів росіян і українців, які усвідомлюють, яка трагедія була у 1944 році, о 12:00 18 травня кожного з них мовчки прийти до тих пам'ятних каменів, які ми встановили майже в кожному селі, до пам'ятників жертвам депортації, покласти квіти і прочитати молитви. Я знаю, що багато кримських татар, незважаючи на заборону будь-яких масових заходів у Криму, поведуть себе саме таким чином", – додав він.

Нагадаємо, Кримськотатарський ресурсний центр опублікував огляд правопорушень в окупованому Криму.

Попередній матеріал
Кримськотатарський ресурсний центр опублікував огляд правопорушень в окупованому Криму
Наступний матеріал
Незаконно засуджений у РФ директор полтавського заводу підписав документи на екстрадицію
Теги:
Loading...

Чубаров оголосив про надзвичайний режим діяльності Меджлісу в умовах російської окупації

Рефат Чубаров: Майже кожного тижня 4-5-6 наших дітей виїжджають з Криму – вони хочуть служити в українській армії

Заборона Меджлісу має стати ще однією причиною для продовження та поглиблення санкцій проти РФ – Чубаров