Українські військові у Криму
Українські військові у Криму bigmir.net

Чубаров: "Був короткий проміжок часу, коли анексію Криму можна було зупинити"

Йдеться про період зранку 27 лютого і до обіду 28 лютого 2014 року

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що був певний нетривалий проміжок часу, коли можна було зупинити анексію Криму. Про це він заявив після ознайомлення зі свідченнями одного з колишніх українських міліціонерів, що служить у поліції РФ.

"Він говорить про те, що близько 22:00 вечора 26 лютого режим охорони державних будівель у Криму, зокрема, Верховної ради Криму і Ради міністрів Криму, був переведений з особливого на звичайний режим", – цитує Чубарова "Апостроф".

Відтак, зазначає голова Меджлісу, хтось дійшов висновку, що немає жодних причин зберігати посилений режим охорони. Як стало відомо, було віддано наказ, аби чергувати залишилися чотири чи п'ять міліціонерів на постах.

"Ці свідчення наштовхнули мене на думку, що все від самого початку в Криму готувалося з опорою на місцевих правоохоронців. Тому що такий наказ не міг бути відданий з Києва – найімовірніше, він пройшов по Головному управлінню МВС України у Криму", – зауважив Чубаров.

Він наголосив: "Як би там не було, був короткий проміжок часу, коли все можна було зупинити. Йдеться про період від самого ранку 27 лютого, коли надійшла інформація про захоплення невідомими особами будівель Верховної ради Криму і Ради міністрів, і до 28 лютого, десь до обіду, коли почалося пряме десантування російських військ із Росії". 

Нагадаємо, 18 травня Президент України Петро Порошенко розповів, як збирається повертати Крим

Як повідомлялося, раніше Рефат Чубаров розповів, коли статус Криму переформатують у кримськотатарську автономію.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пластид, протитанкова граната РКГ-3М і детонатори: СБУ знайшла сховище боєприпасів "ДНР" у зоні АТО – фото
Наступний матеріал
Перший бюджет Трампа: що зміниться для України
Loading...