Державна фіскальна служба
Державна фіскальна служба Державна фіскальна служба України

Чільник внутрішньої безпеки ДФС подав у відставку через справу Насірова

  Такий крок посадовець мотивує бажанням уникнути зазначеного у суді ризику з боку Насірова впливати на працівників ДФС

  Начальник внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України Юрій Шеремет подав у відставку через ситуацію з чільником відомства Романом Насіровим, передає "УП".

  "Написав заяву зранку. Мене виховували відповідати за свої слова, нехай встановлюють об'єктивну істину", – прокоментував рішення Шеремет.

  Як стало відомо, напередодні посадовець анонсував такий крок у Facebook.

  "Щойно державний обвинувач при розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу Р.Насірову наголосив, що одним із ризиків чому на час слідства. Він повинен бути під вартою через те, що я знайомий з ним зі школи і якщо він буде на волі зможе зі мною спілкуватись і через мене впливати на працівників ДФС, що унеможливлює об'єктивність слідства. Щоб уникнути такого ризику, публічно даю слово державному обвинувачу зранку (7 березня) звільнитись з посади керівника внутрішньої безпеки ДФС України", – написав він у ніч на 7 березня. 

  Нагадаємо, 3 березня уряд відсторонив голову ДФС Романа Насірова на час ведення слідства, а 6 березня у Кабміні повідомили, що виконувачем обов’язків голови ДФС призначено Мирослава Продана.

  Як повідомлялося, у вівторок, 7 березня, суд у справі чільника ДФС Романа Насірова оголосив вирок. Відстороненого на час розслідування високопосадовця арештували на 60 діб та визначили заставу у розмірі 100 млн грн. А от прокурори САП збираються оскаржити заставу Насірову – наполягають на 2 мільярдах.

  Попередній матеріал
  Нацбанк ініціюватиме санкції до "Сбербанку" в Україні – заява
  Наступний матеріал
  Концепт-кари без керма та "авто з конструктора": чим вражає Женевський автосалон-2017

  Політолог озвучив, хто виграв у справі Насірова

  "Без мобільного та з сусідом": у Мін'юсті розповіли про умови утримання Насірова у СІЗО

  САП збирається оскаржувати заставу Насірову – наполягатиме на 2 мільярдах