Тимошенко посварилася із Зеленським
Тимошенко посварилася із Зеленським Facebook / Процишин офіційний

"Чекаємо на корпоративах з піаніно": як Зеленський з Тимошенко посварилися через "договірняки"

Читайте по-русски
У соцмережах зазначають, що президент імітує чесність – поки Юлія Володимирівна імітує турботу про народ

Президент України Володимир Зеленський та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко обмінялися в соцмережі уїдливими повідомленнями.

Першим почав Зеленський – написав у Facebook, що глава "Батьківщини" пропонувала йому своїх людей на певні "солодкі" посади в обмін на законодавчу підтримку у Верховній Раді протягом року.

Перепалка Зеленського і Тимошенко
Перепалка Зеленського і ТимошенкоСкріншот із сайту

"Вчора подивився "Свободу слова" на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які "принесуть інвестиції". Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на "солодкі" місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі "Слугою народу" у Верховній Раді", – зазначив глава держави.

І запевнив, що чинна влада на таку пропозицію відповіла відмовою, "адже епоха договірняків скінчилася назавжди".

"Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного президента, імітуючи турботу про народ… Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького", – резюмував Зеленський.

Лідерка "Батьківщини" не забарилася із відповіддю на шпильку очільника держави – у себе на Facebook натякнула, що посада президента України не вічна і побідкалася, що хазяїн Банкової не захотів "налагодити діалог про долю країни" та "вибрав інший тон".

Перепалка Зеленського і Тимошенко
Перепалка Зеленського і ТимошенкоСкріншот із сайту

"Хотілось би говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви обрали інший тон. Шкода... Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на 5 років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну, ви в курсі... Словом, чекаємо вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно:)", – написала Тимошенко.

Слова Зеленського влучно прокоментував журналіст Данило Мокрик – нагадав про опубліковані напередодні аудіозаписи, на яких людина з голосом, схожим на нардепа Юрія Корявченкова, "вирішує питання" з поліцією.

"Самий сочний ржак – те, що Володимир Зеленський написав: "Епоха договірняків закінчилася назавжди" іменно сьогодні. Іменно на наступний день після того, як всплив аудіозапис, на якому нєкто Юзік тре тьоркі з поліцією по Кривому Рогу. Той самий Юзік, який прям давній друг і партнер, а тепер – слуга-нардеп. Глаза. Пісять. Сміяцо", – написав Мокрик.

Нагадаємо, напередодні вигнаний зі "Слуги народу" народний депутат Антон Поляков опублікував запис розмови між нардепами його фракції і начальником поліції Кривого Рогу – учасники розмови обговорюють, як встановлювати вплив у регіоні.

Попередній матеріал
"Знахабніли": армійці фіксують загострення біля Бахмутської траси – репортаж
Наступний матеріал
Ізраїльські поселення на палестинській території є законними – Держдеп
Loading...