Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

Частково паралізував роботу дільниці: Володимир Зеленський проголосував

Читайте по-русски
Коли його запитали, за кого проголосував – сказав, що за "гідну та достойну людину"

На дільниці в Оболонському районі столиці близько години тому проголосував один із кандидатів на посаду президента України Володимир Зеленський. Прийшов на дільницю із дружиною. Про що говорив, розповіла кореспондент "5 каналу" Ірина Сисак.

Володимир Зеленський прийшов на виборчу дільницю у хорошому, як він сам сказав "бадьорому" настрої. Посміхався, багато жартував. Коли його запитали, за кого проголосував – сказав, що за "гідну та достойну людину".

З журналістами спілкувався вже на вулиці. Сказав, що сьогодні для країни починається "нове життя без хабарів і без корупції". Та й  взагалі, будемо ми жити "в новій країні, країні мрій". Сподівається на перемогу, але вибирати дає українцям.

"Меня больше всего волнует, что происходит в нашей стране. И первые визиты я бы совершил по областям. И разобрался со всеми проблемами, которые есть в Украине. Мы глобальные проблемы все понимаем, но есть очень много локальных вопросов", –  заявив сам Зеленський.

Голосування кандидата у президенти Володимира Зеленського стало аншлагом на виборчій дільниці. Прибули десятки ЗМІ. Тож воно частково паралізувало роботу дільниці.

 

Попередній матеріал
Вперше від 2015-го: російські окупанти вгатили зі 152-мм САУ по мирному Золотому
Наступний матеріал
Виборчий ранок у столиці: Магда, Палій та Цибулько в ефірі "5 каналу" – відео
Loading...