нардеп Парасюк
нардеп Парасюк 5 канал

"Буде весело": реакції нардепів на повернення Саакашвілі українського громадянства

Читайте по-русски
Його завдання сьогодні – це приїхати і намагатися дискредитувати саме найсильнішу, найпотужнішу і об'єднавчу політичну силу

На рішення шостого керманича країни вже відреагували в кулуарах парламенту. Деякі парламентарі говорять, що очікували такого рішення. А дехто визнає - буде весело.

"Саакашвілі – це така політично амбітна людина, так що, я думаю, він приїде точно в Україну і не буде сидіти тихо. Думаю, буде поводитися досить активно", – вважає нардеп Володимир Парасюк.

А от парламентарій від "Батьківщини" Олексій Рябчин зауважив: "Думаю, що з появою Саакашвілі в нас знову буде весело ще більше, веселіше. Однак, наскільки я розумію, за українським законодавством він не може бути обраним у Верховну Раду. Але він точно впливатиме на українську політику".

"Його завдання сьогодні – це приїхати і намагатися дискредитувати саме найсильнішу, найпотужнішу і об'єднавчу політичну силу, яка може протистояти російському реваншу. Я не здивуюся, що якраз коли закінчаться вибори, суд якийсь, куди подадуть звернення, розгляне питання про повернення громадянства і вирішить, що громадянство повернуте недоречно", – вважає нардеп від БПП Олександр Бригинець.

Докладніше дивіться у сюжеті журналістів "5 каналу" Петра Троця і Анни Брикової:

Нагадуємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про повернення громадянства колишньому очільнику Одеської області Міхеілу Саакашвілі. Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Попередній матеріал
У Держприкордонслужбі вже не бачать підстав не пускати Саакашвілі в Україну
Наступний матеріал
Стало відомо, коли Саакашвілі повернеться в Україну
Loading...