5.ua

Британський міністр зовнішніх справ відвідує Київ

  Голова британської дипломатії – в Києві. Вільям Хейг зустрівся з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.


  Говорили про економіку та безпеку, а ще – про реалізацію Женевських домовленостей. Хейг, як і раніше, зазначає – Київ робить усе, що пообіцяв у Женеві, а от Москва – ні. Напередодні Сергій Лавров ще й заявив – не сідатиме за стіл переговорів з Україною без представників так званого "південного сходу України" – так в Москві називають бойовиків-сепаратистів. Заява пролунала у Відні, на зустрічі Ради Європи. Там, крім Лаврова, був і чільник українського МЗС Андрій Дещиця, і Вільям Хейг. Британець заявив – Росія не лише затягує примирення, а й з усіх сил намагається зірвати вибори 25-го травня.

  Тим часом, міністр закордонних справ Росії і не думає припиняти продукувати пропагандистські заяви і повертатись до дипломатичного русла. Зокрема, Сергій Лавров пояснив підтримку України Заходом тим, що "світ закриває очі на відродження ідеології фашизму, а події в Одесі – прямий тому доказ".

  Великобританія також задекларувала готовність надати Україні технічну та експертну допомогу для впровадження реформ. Про це сказав керівник європейського відділу МЗС Британії Девід Лідінгтон під час телефонної розмови з міністром Кабінету Міністрів України Остапом Семераком.
  Попередній матеріал
  Україна отримала перший транш від МВФ у розмірі $3 млрд
  Наступний матеріал
  ЄС все ще закликає Росію виконувати Женевські домовленості
  Теги:
  Loading...