Павло Жебрівський

Боротьба з корупцією не має бути полюванням на відьом – аудитор НАБУ

Рішення ухвалюються більшістю голосів, один аудитор самостійно нічого не вирішує

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" колишній керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, а нині – аудитор НАБУ Павло Жебрівський прокоментував своє призначення на цю відповідальну посаду і бачення спільної роботи з колегами. 

"Боротьба з корупцією має бути не просто пошуком відьом, гонінням якимось, а так, як передбачає закон про НАБУ; так, як передбачає Кримінально-процесуальний кодекс; так, як передбачає Кримінальний кодекс України", – зазначив Жебрівський.

Він наголосив: "Відступлення від цих правил неможливе. І в цьому напрямі потрібно рухатися, потрібна фахова серйозна розмова і справедливе рішення. Мало того, рішення ухвалюються більшістю голосів. Немає такого, що хтось самостійно ухвалив рішення та озвучив його. Три аудитори ухвалюють спільне рішення". 

Детальніше дивіться у відео:

Як інформував 5.UA, 11-го червня стало відомо, що голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський вирішив подати у відставку. А вже 19 червня Президент України Петро Порошенко призначив Павла Жебрівського аудитором Національного антикорупційного бюро України. 

Попередній матеріал
Турчинов: Якщо бойові дії на Донбасі загостряться, Росія може завдати удару з повітря
Наступний матеріал
"БлогПост": про призначення Жебрівського аудитором НАБУ та понеділкові бійки під Радою