Вибори в Україні
Вибори в Україні Depositphotos

Бійки за порядок, злом сейфів і бюлетені з рота: в ЦВК розповіли про курйози на виборах

  Читайте по-русски
  За право першим зафіксувати порушення на виборчій дільниці – і побитися можна

  У намаганнях отримати право зафіксувати порушення на виборчій дільниці під час виборів двоє спостерігачів від громадських організацій побилися. Про це розповів заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко під час брифінгу, передає "Укрінформ".

  "Звичайно, не обійшлося і без курйозів. Був зафіксований випадок, коли два спостерігачі побилися між собою, причому це спостерігачі від громадських організацій. Цікавою була причина конфлікту – кожен зі спостерігачів намагався відвоювати собі право зафіксувати порушення виборчого законодавства", – зазначив Радченко.

  Ще один курйозний випадок стався у Львівській області, де представники виборчої комісії загубили ключі від металевої шафи з бюлетенями, тож відкривати її довелося за допомогою "болгарки".

  "Жоден бюлетень не постраждав, голосування було організовано і почалося вчасно", – уточнив Радченко.

  А ось на Херсонщині одразу 18 дільниць залишилися без світла, втім, проблему швидко усунули, запевнив представник ЦВК.

  "На Сумщині виборець намагався винести з дільничної виборчої комісії бюлетень. Він його намагався винести в роті. Члени комісії це побачили і прямо з рота витягли бюлетень. Пояснити свої дії він при цьому не зміг, але було і таке", – повідомив Радченко.

  Також були зафіксовані порушення з боку дільничних виборчих комісій, які вимагали у виборців з ID-картками підтвердження про місце проживання.

  "Ми ще раз наголошуємо, що ці вимоги є незаконними з боку дільничних виборчих комісій. В усіх випадках, завдяки втручанню ОВК, всім було видано бюлетені й конфлікти були вичерпано", – акцентував службовець.

   

  Попередній матеріал
  Від 1 квітня на третю і кожну наступну дитину починають платити по 1700 гривень
  Наступний матеріал
  Залишилися тільки недоїдки: молодики спортивної зовнішності покинули площу біля будівлі ЦВК
  Loading...