Роман Безсмерний
Роман Безсмерний 5 канал

Безсмертний розповів про зустріч із Зеленським – про що говорили

  Читайте по-русски
  За його словами, розмова була ділова і коректна, обговорювалися деякі питання тактики на переговорах у Мінську

  Звільнений президентом Володимиром Зеленським з посади перемовника в політично підгрупі в ТКГ в Мінську Роман Безсмертний заявив, що тільки один раз зустрічався з главою держави. Про це він сказав в інтерв'ю Главкому.

  Відповідаючи на запитання, скільки було зустрічей із Зеленським, Безсмертний сказав:

  "Одна. Через кілька днів після призначення. Ми зустрілися, привіталися, він подякував за те, що я разом працюю в команді. Я відповів, що також радий можливості працювати в напрямі, який добре знаю. В ході зустрічі я кілька разів заперечив: пане президенте, я не довіряю росіянам".

  Уточнюючи, на що саме прозвучало це заперечення, Безсмертний додав: "Йшла просто розмова, не було чогось конкретного. Це була наша перша і, як виявилося, єдина зустріч. Він висловлював свою думку, я висловлював свою. В нього явно було бажання сформулювати відповідь на питання миру і війни, досягти бажаного результату. Я йому сказав про те, що акцент треба робити на соціально-гуманітарну сферу в Мінських переговорах. Тут ми повністю сходимося в позиціях".

  За його словами, розмова була ділова і коректна, обговорювалися деякі питання тактики на переговорах у Мінську, які планувалися пізніше.

  "У зв'язку з тим, що статус учасників нашої переговорної групи врегульовано, я попросив, щоб він дав мені "добро" підготувати доручення, відповідний указ для цього врегулювання. Він його дав", – розповів Безсмертний.

  Як повідомляв 5.UA, трохи менш як два місяці Роман Безсмертний повторно пробув представником України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Володимир Зеленський своїм указом звільнив його від виконання відповідних обов'язків. Причини там не вказані. Роман Безсмертний заявив, що про своє звільнення дізнався зі ЗМІ і вийшов до журналістів, щоби прокоментувати цю ситуацію.

  Попередній матеріал
  Шукали рік: поліція затримала підозрюваного в убивстві 16-річної школярки з Кіровоградщини
  Наступний матеріал
  Чергова стрілянина у США: поранено 6-х поліцейських

  "Через оце теляче слюнявство нас просто ігнорують": Безсмертний про реакцію нової влади на ворожий обстріл Павлополя

  Мендель прокоментувала, з чим пов'язане звільнення Безсмертного

  "Звідки 208 і звідки 69?": хто у списку на обмін та чому не йдеться про Вишинського

  У Мінську домовилися про обмін полоненими за формулою 208 на 69 – Безсмертний

  Брифінг представника України в робочій підгрупі ТКГ Романа Безсмертного – завершено

  "Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Омеляном, Варченком і Безсмертним – трансляція