peoples.ru

Бальцерович розповів, про що мріє Путін

  Лєшек Бальцерович вважає, що перемога над Києвом стала найбільшою мрією Путіна

  Про це він розповів в інтерв'ю Gazeta Wyborcza, повідомляє видання ZN.UA. Бальцерович наголосив, що він не збирається працювати в уряді України, а буде лише представником президента Петра Порошенка.

  "Про це мене попросив Порошенко. Я погодився за умови, що моїм заступником стане Єжи Міллер", - сказав польський реформатор, додавши, що з Міллером працює вже давно і вважає його дуже визначним польським чиновником.

  На питання, чи не боїться він поразки, якої зазнав в Україні литовський технократ Абромавичус, Бальцерович запевнив, що всі "важливі зміни ризиковані".

  "Успіх демократичної України дуже важливий для порядку в нашому регіоні, який встановився після розпаду СРСР. Президент Росії Володимир Путін ні про що так не мріє, як про перемогу над Києвом. Серед усіх лідерів України, з якими мені довелося познайомитися, а я їжджу в Україну з 1992 року, Порошенко справив на мене поки що найкраще враження", – розповів Бальцерович.

  Польський реформатор Лєшек Бальцерович не планує переїжджати до Києва і працювати в Україні щодня. Натомість він збирається прилітати з Варшави кілька разів на тиждень для вирішення тих чи інших питань, а також підтримувати постійний зв'язок з новими українськими колегами через інтернет.

  Нагадаємо, минулого року батько польського економічного дива Лєшек Бальцерович під час зустрічі з депутатами Верховної Ради України зазначив, що війна не є приводом для гальмування реформ.

  Попередній матеріал
  Порошенко закликав увесь цивілізований світ відреагувати на черговий злочин Кремля
  Наступний матеріал
  Ми пережили репетицію ядерної війни – Щербак
  Теги:
  Loading...

  Бальцерович: Україна є стратегічно важливою для нового порядку в Європі

  Президент призначив своїм представником у Кабміні архітектора польських реформ

  Гройсман обговорив ситуацію на Донбасі з представниками країн Веймарського трикутника