kmu.gov.ua

Гройсман обговорив ситуацію на Донбасі з представниками країн Веймарського трикутника

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із головами комітетів у закордонних справах парламентів країн Веймарського трикутника (Німеччини, Франції та Польщі)

  Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні, а також стан виконання Мінських домовленостей, повідомляє прес-служба уряду.

  "Наша позиція незмінна – продовження європейської інтеграції, проведення реформ, виконання плану дій з Міжнародним валютним фондом. Роботи надзвичайно багато, і вона потребує спільної концентрації зусиль як Президента, так і парламенту та уряду", – заявив Гройсман.

  Голови комітетів у закордонних справах парламентів країн Веймарського трикутника привітали формування нового Кабінету міністрів та завершення політичної кризи в Україні. Вони висловили сподівання, що уряд досягне поставлених цілей.

  Співрозмовники позитивно оцінили рішучість Кабміну щодо боротьби з корупцією та наголосили на необхідності зосередження зусиль у цьому напрямку, а також проведенні судової реформ та децентралізації.

  Голови комітетів у закордонних справах привітали формування Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні, співголовами якої стали радник Президента, колишній віце-прем’єр-міністр Польщі Лєшек Бальцерович та керівник групи радників прем'єр-міністра України, колишній віце-прем'єр та міністр фінансів Словаччини Іван Міклош. За їхніми словами, це свідчить, що Україна готова застосовувати у себе західні підходи, практики і принципи.

  Голови комітетів у закордонних справах також запевнили у продовженні підтримки України.

  Нагадаємо, президент США Барак Обама провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, в якій нагадав, що Росія має дотримуватись своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей. Він підкреслив, що лише так Кремль може вийти із міжнародної ізоляції.

  Попередній матеріал
  У харківському аеропорту затримали громадянок Китаю, які везли бурштин до Туреччини
  Наступний матеріал
  Нідерланди хочуть якнайшвидше розглянути у Раді питання безвізового режиму для України
  Теги:
  Loading...