шенгенська віза
шенгенська віза globustour.kiev.ua

Нідерланди хочуть якнайшвидше розглянути у Раді питання безвізового режиму для України

  Головуючі в ЄС Нідерланди хочуть внести якомога швидше на розгляд Ради пропозицію Єврокомісії щодо безвізового режиму для України

  Постійний представник головуючих в ЄС Нідерландів посол Пітер де Гойєр запевнив, що президентство має за мету внести на розгляд Ради пропозицію Єврокомісії надати Україні безвізовий режим якомога швидше - у наступні кілька місяців, повідомляє УНІАН.

  Про це Пітер де Гойєр сказав у понеділок в Брюсселі в Європарламенті під час засідання Комітету Асоціації Україна-ЄС. Де Гойєр повідомив, що після того як Єврокомісія ухвалила законодавчу ініціативу, зараз вона обговорюється державами-членами.

  "Я очікую, що ми проведемо ще кілька раундів обговорення. Як президентство, ми переслідуємо мету спростити цей процес і очікуємо на відкриту та конструктивну дискусію в робочій групі та в Комітеті постійних представників для того, щоб внести це питання на розгляд Ради якомога швидше, у наступні кілька місяців", – наголосив дипломат.

  Він зазначив, що для ухвалення рішення необхідна кваліфікована більшість. Постійний представник Нідерландів у ЄС запевнив, що буде зроблено все, щоб за це рішення проголосувало якомога більше країн.

  Як повідомляв 5.ua, 20 квітня 2016 року Єврокомісія попросила ЄС надати українцям безвізовий режим – всі умови виконані.

  Попередній матеріал
  Гройсман обговорив ситуацію на Донбасі з представниками країн Веймарського трикутника
  Наступний матеріал
  В Одесі невідомі з гранатомету обстріляли будівлю банку
  Теги:
  Loading...

  Порошенко: від безвізового режиму матиме виграш кожен українець

  Глави МЗС 12-ти країн Європи закликали негайно запровадити безвізовий режим з Україною та Грузією

  Туск: Ініціатива ЄК щодо безвізового режиму – це визнання реформ в Україні