peoples.ru

Бальцерович: Україна є стратегічно важливою для нового порядку в Європі

  Зараз йде процес будівництва "хорошої команди, яка буде включати в себе обраних людей з Польщі та з України"

  Екс-віце-прем'єр-міністр Польщі Лешек Бальцерович пояснив свою згоду зайняти посади в Україні тим, що українська держава є стратегічно важливою для нового порядку в Європі. Про це екс-віце-прем'єр-міністр Польщі написав на своїй сторінці у Facebook, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Я прийняв пропозицію президента Порошенко, щоб бути: 1) співголовою (разом з Іваном Міклошем, реформатором зі Словаччини) групи стратегічних радників для влади України; 2) його радником і представником в уряді", - зазначив Бальцерович.

  За його словами, зараз йде процес будівництва "хорошої команди, яка буде включати в себе обраних людей з Польщі та з України".

  "Я прийняв це рішення, тому що я глибоко переконаний, що Україна є стратегічно важливою для нового порядку в Європі, який з'явився після розпаду СРСР. Успіх України є принципово важливим для Європи, особливо для Польщі та інших країн нашого регіону", – наголосив Бальцерович.

  22 квітня Президент України Петро Порошенко призначив Бальцеровича своїм представником у Кабінеті міністрів, а також співголовою Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні.

  Нагадаємо, минулого року батько польського економічного дива Лєшек Бальцерович під час зустрічі з депутатами Верховної Ради України зазначив, що війна не є приводом для гальмування реформ.

  Попередній матеріал
  Ціни на нафту продовжують падіння
  Наступний матеріал
  Уряд виділить на ремонт і будівництво доріг в Україні близько 19 млрд грн – Гройсман
  Теги:
  Loading...
  Бальцерович: Війна - не привід для гальмування реформ

  Бальцерович: Війна - не привід для гальмування реформ

  Бальцерович: Запізнитись з реформами - це як запізнитись з лікуванням

  Бальцерович: Запізнитись з реформами - це як запізнитись з лікуванням

  Бальцерович: Сьогодні Україна - перша лінія захисту Європи від агресії РФ

  Бальцерович: Сьогодні Україна - перша лінія захисту Європи від агресії РФ