Байден
Байден 5 канал

Байден запровадив у США режим надзвичайного стану в нацбезпеці через загрозливі дії РФ

  Читайте по-русски
  Відповідний лист до Конгресу щодо блокування власності оприлюднив Білий дім

  Президент США Джо Байден запровадив національний надзвичайний стан через "нетипову та надзвичайну загрозу", пов'язану з зовнішньою діяльністю уряду Росії. Про це йдеться в листі до Конгресу США, повідомила прес-служба Білого дому.

  У документі зазначено, що зовнішня діяльність Росії несе "нетипову і надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці Сполучених Штатів".

  Серед таких дій Байден назвав спроби РФ підірвати проведення вільних та чесних демократичних виборів водночас з намаганнями підірвати демократичні інституції у США та країнах-партнерах та союзниках.

  Ще однією причиною Байден назвав участь Росії у злочинній кібердіяльності проти США та союзників, а також сприяння та використання транснаціональної корупції для впливу на іноземні уряди.

  Водночас надзвичайний стан вводиться також через здійснення Росією "екстериторіальної діяльності, спрямованої проти дисидентів або журналістів, дії для підриву безпеки у країнах та регіонах, важливих для нацбезпеки США, порушення усталених принципів міжнародного права, включно з повагою до територіальної цілісності країни".

  "Це становить нетипову і надзвичайну загрозу для національної безпеки, зовнішньої політики та економіки Сполучених Штатів", – наголосив Байден.

  Лист додається до указу Джо Байдена про "блокування власності у зв’язку зі специфічною шкідливою зовнішньою діяльністю уряду РФ".

  Нагадаємо, 15 квітня президент США Джо Байден підписав указ про запровадження нових санкцій проти Російської Федерації.

   

   

  Попередній матеріал
  "Запоріжсталь" безкоштовно передала 126 тонн кисню до лікарень двох областей
  Наступний матеріал
  В Іспанії затримали українських моряків за перевезення 18 тонн наркотиків
  Loading...